Şube ağını genişletmeye devam eden Little Caesars Pizza, günlük açılan taptaze hamur ve sezon mahsulü domateslerle hazırladığı pizzalarını Mersin Mezitli’den sonra Yenişehir’de de pizza severlerle buluşturacak.

Türkiye’de pizza denince akla ilk gelen markalardan Little Caesars Pizza, Türkiye’nin dört bir yanında açtığı şubelerine bir yenisini daha ekledi. 9 Eylül Cumartesi günü Mersin Yenişehir şubesinin açılışını yapan Little Caesars Pizza, Mersin Mezitli’den sonra Yenişehir’de de pizza severlerle buluşmaya başladı.

Akışkan ev yapımı sufle, enfes soslu tavuk kanatları, özel lezzet sucuk ekmek gibi yan ürünleri, Gel-Al fırsatları ve cazip kampanyalarıyla da adından söz ettiren Little Caesars Pizza, Mersin Yenişehir’deki yeni şubesinde gerçek pizza lezzeti arayanları bekliyor.

Little Caesars Pizza’nın ayrıcalıklı lezzetleri için Little Caesars Mersin Yenişehir şubesine, 0 (324) 999 58 58 numaralı telefondan ya da 50.Yıl Mah. Ali Kaya Mutlu Cad. Kuzey İndigo Apt. 14 C Yenişehir/Mersin:23 adresinden ulaşabilir; www.littlecaesars.com web sitesi ve 444 52 44 numaralı telefonla sipariş hattından sipariş verebilirsiniz.