Şeyda Coşkun’un Be Light Kitchen markasının doğal, katkısız ve lezzetli ürünlerine ulaşmak artık çok kolay! Şekersiz, laktozsuz, doğal, hafif, katkısız ve glutensiz yiyecekler ve içecekler; kahve severlerin vazgeçilmez adresi olan Zorlu Center Gloria Jean’s Coffees’te doğal beslenmeyi hayat tarzı olarak benimsemiş olanları bekliyor.

50 ülkede 1200’i aşkın şubesiyle hizmet veren, kullandığı özel çekirdekler ile kahvelerinde fark yaratan Gloria Jean’s Coffees ve Be Light Kitchen işbirliği sayesinde çok sevilen juice çeşitlerinin yanı sıra vişneli browniden bonbonlara, enerji bardan, banana bread ve kurabiyelere kadar en lezzetli atıştırmalıklar Zorlu Center Gloria Jean’s Coffees’te yerini alıyor.

Şeyda Coşkun’un mutfağıyla birlikte günlük olarak hazırladığı Be Light Kitchen’ın doğal içerikli lezzetleri hafif bir hayatın kapılarını açmaya yardımcı oluyor.

Günün her saatinde kahve keyfinizi artıracak doğal lezzetlerle artık pişmanlık duymayacak; green juice ve banana shake gibi lezzetli içeceklerle hafiflemeye devam edeceksiniz.